Ameliyathane Eğitimi

 

       Ameliyathaneler hastanelerin özellikle de cerrahi uygulamaların can damarıdır. Cerrahi başarının istendik düzeyde olması için ameliyathanelerin; mimariden donanıma, güvenli cerrahi uygulamalarından ekip iletişimine kadar geniş bir yelpazede mükemmeli yakalaması gerekmektedir.

   Ameliyathanelerde ki girişimlerde, sürecin temel ve vazgeçilmez halkası olan ameliyathane hemşirelerinin bilgi, beceri ve deneyimleri cerrahi başarıda büyük önem taşımaktadır. Ameliyathane hemşirelerinin; hasta, hasta yakını, ekip üyeleri, yeni teknolojiler, sterilizasyon uygulamaları, çalışan ve çevre güvenliği konusunda eğitim almaları, cerrahi alan enfeksiyonlarının görülme sıklığını azaltırken, kurumun hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

    Günümüzde sağlık kurumlarının sayısının giderek artması yoğun bir rekabeti de beraberinde getirmiştir. Eğitimli profesyonel sağlık çalışanlarına sahip olan ve kaliteli hizmet veren kurumlar bu rekabetten kazançlı çıkacaklardır.

İşte biz bunun için yanınızdayız.

     Hedefimiz; ameliyathanelerinizde üstün hizmet anlayışı yanında, bilgili, becerili ve deneyimli otonomi kazanmış profesyonel bir ekiple çalışmanıza yardımcı olmak, eğitim ve danışmanlık yapmaktır.

Yoruma kapalı.