Misyonumuz

 

     

        Sağlıklı yaşamak, hastalıklardan korunmak, hastalandığı zaman tedavi/bakımda mevcut olan en son ve gelişmiş teknolojiden yararlanmak, kendisine uygulanacak tetkik ve tedaviler hakkında bilgi sahibi olmak, sağlığı için sorgulamak, yaşlanmayı geciktirmek, hastalıkların ve ileri yaşın getirdiği sorunlarla baş edebilmek, sağlıklı yaşlanmak ve yaş dönemi ne olursa olsun pozitif bir psikoloji ile yaşamdan zevk almak her bireyin doğal hakkıdır.

      Misyonumuz;  sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürdürmenize ve bireysel sağlık sorunlarınıza doğru bilimsel, güvenilir ve teknolojik çözümler üretmenize yardımcı olacak danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktır.

 Hizmetlerimiz 

Bireysel Sağlık Danışmanlığı:  

      Sizin ve ailenizin sağlık kontrollerini düzenleme, sağlıkla ilgili sorunlarınıza çözüm yolları sunma, ikinci görüş için yönlendirme, kanser tarama programları hakkında bilgilendirme, ameliyat öncesi hazırlık , ameliyat sonrası  bakım  konusunda danışmanlık  ve eğitim hizmetleri .

Evde Bakım Danışmanlığı:

      Evde hasta ve yaşlı bakımında, danışmanlık ve eğitim desteği, yara bakımı, stoma bakımı, uzman hemşire ve personel desteği, evde bakım için gerekli araç ve gereç temini.

Stoma Bakımı Danışmanlığı:

      Stoma açılmasına karar verilen ya da açılan hastaların fiziksel, psikolojik ve sosyal sorunlarına ve sorularına danışmanlık ve bakım desteği

Psikolojik Danışmanlık:

      Kendini daha iyi tanımaya, yaşam için daha sağlıklı düşünmeye ve plan yapmaya, bireysel, sosyal ve eğitsel anlamda doğru karar vermeye, yaşamda ters gittiği düşünülen şeyleri düzeltmeye, sorunlarla baş etmeye yardımcı olacak danışmanlık ve terapi eğitimleri

Holistik Bakım Danışmanlığı:

      Sağlığıyla dost, kendisiyle barışık, fiziksel, düşünsel ve ruhsal gençliğini sürdüren bireyler olmak için yapılması gerekenler, bunun için tamamlayıcı tıp uygulamaları, müzik terapi ile gevşeme ve masaj,    meme kanseri sonrasında lenf ödemi önlemek için yapılması gereken egzersizlerin hareket, dans ve müzik terapi eşliğinde uygulamalarının eğitim ve danışmanlığı, Alzheimer hastalarının başlangıç dönemlerinde yapılması gerekenler ile ilgili danışmanlık.

 Ameliyathane Eğitimi:

   Yeni açılan ya da açılacak olan sağlık kuruluşlarında ameliyathanelerin tasarımı, işleyişi,  sterilizasyon ünitelerinin işleyişi konusunda danışmanlık, hemşirelerin ve personelin eğitimi.

Temel İlk yardım Eğitimi:

       İşletme, kurum ve kuruluşlara, anaokulları ve kreşlerde öğretmen ve velilere ilk yardım bilgileri seminerleri .

Sunu Teknikleri Eğitimi:

       Bilgilendirme, eğitim, tartışma, pazarlama amaçlı yapılacak sunumlarda; sunum öncesi, sırası ve sonrası yapılacak hazırlıklar, akıcı konuşma, sunum teknikleri amaca ve dinleyiciye uygun hazırlanması, beden dilinin etkin kullanımı, dinleyicinin dikkatini canlı tutabilme, mesajların doğru alınmasını sağlama, kişisel görünüm, zamanı iyi ve etkin kullanma gibi bilgilerin nasıl aktarılacağı konusunda eğitim.

SPA ve Thalassotherapy Danışmanlığı:

       En gelişmiş spa teknolojisinden haberdar olmanız, spa ve güzellik merkezleri için; konsept belirleme projelendirme ve takip, tasarım, organizasyon, strateji belirleme, her türlü ekipman ve ürünün sağlanması, teknik servis, personel eğitimi konusunda danışmanlık.

 Liderlik Eğitimi/Yönetim Organizasyon:

     Sağlık kuruluşlarına, şirketlere, eğitim kurumlarına liderlik, yönetim organizasyon eğitimleri, kurslar.

Beslenme Danışmanlığı: 

            Sağlıklı ve dengeli beslenme, sağlıklı zayıflama, kilo alma, ileri yaşlarda uygulanması gereken  beslenme programları ve antiaging beslenme kürleri.

Seminer, toplantı, sempozyum ve kongre organizasyonu:

      Bilimsel toplantılar, seminerler, sağlık kongreleri ve sempozyumlar, eğitim ve kültürel amaçlı toplantılar. Özel günler için organizasyonlar.

Kültür Turları:

           Yerli yabancı gezginler için ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtacak turlar. Yurt dışı tarihi ve kültür  turları.  Rehberlik hizmetleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>