Sunu Teknikleri Eğitimi

 

   Sunum günümüzde; bilgilendirme, eğitim, tartışma, pazarlama amaçlı olarak topluluklara ve gruplara hitap etmek için kullanılan sözlü anlatım yöntemidir.

       Toplum önünde konuşma ve sunu yapma ve insanları ikna etme her ne kadar bireysel bir yetenek gibi görünse de kurs ve seminerler aracılığı ile alınacak eğitimlerin başarıda payı büyüktür. Topluluk önünde konuşmak, onları hedefe götürmek ve ikna etmek her zaman kolay olmamaktadır.

       Sunum öncesi, sırası ve sonrası yapılan hazırlıklar, toplum önünde bulunma ve konuşma korkusunu ve heyecanını yenme, sunum tekniklerinin amaca ve dinleyiciye uygun hazırlanması, bunların etkin kullanımı, kullanılan yazının okunabilirliği, seçilen müzik resim ve videoların konu ile uyumu, dinleyicinin dikkatini canlı tutabilme, mesajların doğru alınmasını sağlama, beden dilinin iyi kullanma, kişisel görünüm, ses tonu, akıcı konuşma,  dinleyici ile göz teması kurma, zamanı iyi ve etkin kullanma ve sunum yapılacak ortamın uygunluğu, yapılacak sunumun başarısını  yükseltecektir.

İşte biz bunun için yanınızdayız.

Hedefimiz kariyerinde başarılı, etkin ve ilgiyle izlenen bir konuşmacı olmanıza yardımcı olmak. 

Yoruma kapalı.